Větvička a Jogínci

Mgr. Vladislava Holásková

• Mgr. Vladislava Holásková

Ve čtvrtek 19. 5. měly děti přípravné třídy možnost zúčastnit se vzdělávacího programu Jogínci. Ve třídě jsme přivítali lektorku Evu, která si pro děti připravila velmi napínavý a zábavný příběh o cestovateli Honzovi. Spolu s cestovatelem Honzou měly děti možnost přenést se do pravé džungle a setkat se s exotickými zvířaty, zvuky i vůněmi orientu. Lektorka Eva děti provedla krátkou meditací, dechovými cvičeními i závěrečnou relaxací za zvuku tibetské mísy, zvonkohry, slunečního bubnu či dešťové hole. Na řadu přišly také jogínské obrázkové karty, nad jejichž významem děti přemýšlely a velmi se jim dařilo. Na závěr si děti vyplnily pracovní list a s paní Evou se rozloučily - Hari Ohm. Za kouzelný zážitek děkujeme.